Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Dąbrowa Łużycka - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Moniuszki,Żary(Dąbrowa Łużycka + 22 km)

330 000 zł50,90 m² 6 483,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena. Blok, IV piętro, do zamieszkania. Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe. Na powierzchni 50,90 m2 rozmieszczono: - salon z wyjściem na balkon - pokój - łazienka - toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Moniuszki,Żary(Dąbrowa Łużycka + 22 km)

454 000 zł60,82 m² 7 464,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy bardzo ładne mieszkanie położona na I piętrze w bloku przy ul. Wieniawskiego. Nieruchomość o przemyślanym układem pomieszczeń. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Żary

Śródmieście,Żary(Dąbrowa Łużycka + 22 km)

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Oferujemy na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w spokojnej dzielnicy Żar. Cena mieszkania : 295.000zł, wysokość opłat 278zł. plus media. W skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Broni Pancernej

Żary(Dąbrowa Łużycka + 22 km)

450 000 zł121,40 m² 3 706,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m , położone na 4. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Broni Pancernej w Żarach. To nieruchomość o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Przewóz

Przewóz(Dąbrowa Łużycka + 8 km)

665 000 zł90,86 m² 7 318,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Są miejsca, które od razu próbują Ci coś sprzedać. I są takie, które po prostu pozwalają Ci na chwilę się zatrzymać. Ten dom należy do tej drugiej kategorii. Położony w Przewozie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Żary(Dąbrowa Łużycka + 22 km)

345 000 zł56 m² 6 160,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni około 65 m , zlokalizowane na 4 piętrze bloku przy ul. Zwycięzców w Żarach. Mieszkanie jest bardzo jasne, ciepłe, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Zatorze,Żary(Dąbrowa Łużycka + 22 km)

239 000 zł44,80 m² 5 334,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, i piętro, dwa pokoje - Zatorze Mieszkanie do własnej aranżacji do wykończenia w kamienicy na pierwszym piętrze o powierzchni 44,80 m2 w dzielnicy Zatorze. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Nadrzeczna

Iłowa(Dąbrowa Łużycka + 23 km)

199 000 zł33,24 m² 5 986,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Przytulna kawalerka 33,24 m2, kamienica, blisko centrum, iłowa. Do zaoferowania Państwu mamy przytulną kawalerkę po remoncie usytuowaną na II piętrze w kamienicy przy ul. Nadrzecznej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Lipinki Łużyckie(Dąbrowa Łużycka + 15 km)

520 000 zł148 m² 3 513,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lipinki Łużyckie, na sprzedaż pół domu, parter. Cena 520 tys. Mieszkanie 100 m2 +48 m2 pomieszczeń przynależnych. Duży otwarty salon z wyjściem na taras i ogród, 2 pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Mirostowice Dolne(Dąbrowa Łużycka + 19 km)

259 000 zł40,80 m² 6 348,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku, mirostowice Dolne ul. Kolejowa 37a Blok, i piętro. Piwnica. Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe. Na powierzchni 40,80 m2 rozmieszczono: - dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dąbrowa Łużycka

Dąbrowa Łużycka,lubuskie

140 000 zł58 m² 2 421,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Polecamy do sprzedania mieszkanie położone 26 km od Żar w kierunku Przewozu. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, w.c. Powierzchnia mieszkania 57,81m2. położone jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dąbrowa Łużycka

Dąbrowa Łużycka,lubuskie

140 000 zł58 m² 2 421,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij